Zmiana koloru auta w Mielcu

Jeśli znudził Ci się dotychczasowy wygląd Twojego samochodu – świetnie trafiłeś! Z naszą pomocą możesz stworzyć unikalny projekt, dzięki któremu będziesz wyróżniać się na drodze. Zmiana koloru auta w Mielcu to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu auta oraz zabezpieczenie karoserii przed zarysowaniami i zmatowieniem lakieru. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, zaufaj profesjonalistom i przekonaj się sam, jak łatwo możesz odnowić swój pojazd.

 

Nasze działania

W naszej firmie od lat specjalizujemy się w tego typu pracach, dlatego przez cały ten okres udało nam się wypracować najwyższe standardy obsługi, które doceniają nasi klienci. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Standardowy czas realizacji zaczyna się od trzech dni, aczkolwiek wszystko zależy od stopnia skomplikowania ostatecznego projektu. Do oklejania aut wykorzystujemy wysokiej klasy folie, takie jak 3M, Avery, Oracal i Hexis. Projekt możesz pod każdym względem dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy Ci bowiem możliwość wyboru spośród szerokiej palety barw, w której z pewnością odnajdziesz kolor adekwatny do Twojego zamysłu. Ponadto możesz także wybrać wykończenie i strukturę zgodnie ze swoimi założeniami i osobistym stylem. W razie gdyby pojawiły się kłopoty z dokonaniem wyboru, możesz oczywiście skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych doradców. Specjaliści zatrudnieni w strukturach naszej firmy chętnie zapoznają się z Twoimi oczekiwaniami i na tej podstawie dobiorą najbardziej optymalne rozwiązanie. W trosce o komfort naszych klientów i wysoki poziom zadowolenia, nasze usługi objęliśmy stosowną gwarancją. W przypadku zmiany koloru auta w Stalowej Woli wynosi ona aż 12 miesięcy. Oklejanie jest oczywiście procesem odwracalnym, dlatego jeśli zapragniesz powrócić do oryginalnego wyglądu swojego samochodu, wystarczy, że umówisz się na wizytę w naszej firmie, aby nasi pracownicy zdjęli folię.

 

Najważniejsze zalety naszych działań

Usługa zmiany koloru auta w Mielcu, realizowana przez profesjonalistów zatrudnionych w strukturach naszej firmy, niesie za sobą wiele korzyści. Prezentują się one w sposób następujący:

-odświeżenie wyglądu auta,

– ochrona oryginalnego lakieru przed zarysowaniami i zmatowieniem,

-indywidualne podejście do każdego zlecenia,

-duży wybór folii,

-szeroki wybór spośród rozbudowanej palety barw, możliwości wykończenia i struktur,

-terminowa realizacja,

-dwunastomiesięczna gwarancja,

-zachwycające efekty,

-możliwość usunięcia folii i powrotu do poprzedniego wyglądu samochodu.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 784 139 501