Przyciemnianie szyb w Sandomierzu

Przyciemniane szyby to nie tylko element estetyczny. Oprócz gwarantowanego bardziej eleganckiego wyglądu przyciemnienie szyb ma również swój aspekt praktyczny: zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza auta, chroni przed promieniami UV, zapewnia większą dyskrecję wewnątrz pojazdu, a także stanowi pewien rodzaj zabezpieczenia szyby w razie wypadku. Przyciemnienie szyb samochodu przynosi ogromne korzyści w porównaniu z niewielkim nakładem finansowym, który trzeba ponieść przy takim zabiegu. Zapoznaj się z naszą ofertą przyciemniania szyb w Sandomierzu.

 

Po pierwsze: jakość

W naszej firmie dbamy o jakość świadczonych usług. Właśnie dlatego bazujemy na renomowanych foliach przyciemniających 3M Black Shade, które charakteryzują się wysoką trwałością.

Folia ta dostępna jest w 5 wariantach różniących się od siebie stopniem przyciemnienia szyby.

Jesteśmy pewni swojej pracy jak i wykorzystanych materiałów. Dlatego każda usługa objęta jest 12-miesięcznym okresem gwarancji.

 

Przyciemnianie szyb w Sandomierzu – dlaczego warto

Za skorzystaniem z usługi przyciemniania szyb w Sandomierzu przemawia wiele czynników. Pierwszym z nich może być stosunek ceny do jakości i tego, jakie korzyści płyną z przyciemnienia szyb w naszym pojeździe.

Już za kilkaset złotych możesz cieszyć się:

  • Filtracją promieni UV dzięki której:
    • Już nigdy więcej nie oślepią Cię promienie słoneczne, ani światła nadjeżdżających z boku samochodów
    • Latem umożliwi to utrzymanie niższej temperatury wnętrza Twojego auta, zwiększy to również wydajność układu klimatyzacji, a co za tym idzie, zmniejszy się spalanie paliwa!
  • Zwiększonym komfortem podróży dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • Uatrakcyjnionym wyglądem swojego auta; przyciemnione szyby nadadzą mu prestiżowego wyglądu auta premium lub uwydatnią jego sportowy charakter

 

Postaw na doświadczenie!

Nasza firma zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług oklejania pojazdów.

Zajmujemy się tym „od A do Z”. Od projektu poprzez wykonanie usługi i zwrot klientowi kompletnie odmienionego auta.

Wykonując każdy, nawet najmniejszy projekt, wykorzystujemy tylko uznane na rynku materiały o potwierdzonej jakości. Podczas samej aplikacji folii stosujemy tylko profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne techniki aplikacji, zapewniające najwyższą jakość usługi oraz pełne bezpieczeństwo powierzchni lakieru, oraz szyb Twojego auta.

Koniecznie sprawdź inne usługi naszej firmy i skontaktuj się z nami! Doradzimy odpowiednie rozwiązania do Twoich potrzeb. A po wykonaniu zlecenia udzielimy pisemnej gwarancji na wykonaną aplikację folii.

Przyciemnianie szyb w Sandomierzu to najlepszy sposób na poprawę wyglądu i komfortu Twojego auta.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 784 139 501