Przyciemnianie szyb w Stalowej Woli

Przyciemnianie szyb w aucie zapewnia mu prestiżowy oraz elegancki wygląd. Co więcej, chroni także przed nadmiernym nasłonecznieniem pojazdu, a folia przyciemniająca ma właściwości odbijające promienie UV oraz zapobiega nagrzewaniu się wnętrza nawet w upalne dni. Przyczynia się to do lepszej wydajności klimatyzacji, a co za tym idzie – mniejszego zużycia paliwa. Nasza firma pracuje tylko na najlepszej jakości foliach przyciemniających szyby 3M FX ST. Ponadto, u nas wybierzesz aż pięć różnych stopni przyciemniania.

 

Jakie są zalety przyciemniania szyb w Stalowej Woli?

Pierwszą i najważniejszą zaletą jest wygląd samochodu. Prezentuje się on bowiem bardziej prestiżowo oraz efektownie. W przypadku aut sportowych znacznie zwiększa się jego drapieżność, a SUV-y oraz limuzyny zyskują nieco elegancji. Warto także pamiętać o tym, iż folie przyciemniające zaaplikowane na szyby pochłaniają sporą część promieni UV, przez co wnętrze auta nie nagrzewa się tak szybko. Co więcej, w upalne letnie dni temperatura w pojeździe, które ma przyciemniane szyby, może być niższa nawet o kilka stopni, niż w aucie, które ich nie posiada. Powodują one także, iż z zewnątrz nie widać przedmiotów, które zostawiamy w środku. Tym samym spada ryzyko kradzieży lub włamania się do pojazdu. Równie ważną zaletą jest fakt, iż podczas stłuczki folia utrzymuje strukturę szkła, co zmniejsza ryzyko zranienia pasażerów, ale także kierowcy odłamkami zbitych szyb. Również, poprzez utrzymanie niższej temperatury w aucie, zwiększa się wydajność klimatyzacji, a samochód ma znacznie mniejsze spalanie. Przyciemniane szyby przyczyniają się także do zwiększenia komfortu podróżowania – kiedy zaśniesz, siedząc na tylnej kanapie, nie musisz krępować się, że osoby z samochodu stojącego obok zobaczą Cię.

Zapraszamy do profesjonalnego salonu car detailingu, który zna wszystkie zasady oraz przepisy dotyczące tuningowania aut. Nasze zadania wykonujemy tak, aby Klienci uniknęli niepotrzebnych mandatów za zbyt ciemne szyby – przepuszczalność światła zapewniamy bowiem na poziomie minimum 70%.

 

Jeśli zatem:

-Masz dosyć oślepiających świateł reflektorów w nocy oraz słońca w ciągu dnia,

-Chciałbyś ulepszyć wygląd swojego pojazdu,

-Twój samochód szybko nagrzewa się, przez co tapicerka ulega zniszczeniu,

-Przewozisz w aucie wartościowe rzeczy i boisz się kradzieży,

 

Nie mogłeś trafić lepiej!

Oferujemy usługi dostosowane do Twoich potrzeb! Nie czekaj i umów się na przyciemnianie szyb w Stalowej Woli.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 784 139 501