Oklejanie aut w Mielcu

Znudził Ci się aktualny kolor Twojego samochodu, a może szukasz firmy, która przygotuje reklamę na Twoje auta ? Jeżeli tak, trafiłeś idealnie. Oklejanie samochodów w Mielcu, które realizujemy, charakteryzuje profesjonalne podejście do klienta od pierwszego kontaktu. Nasza firma każdą usługę wykonuję kompleksowo, rozpoczynając od wywiadu z klientem, poprzez przygotowanie odpowiedniego projektu, po wykonanie usługi i zwrot auta klientowi.

 

Zmiana koloru samochodu folią

Jest to bezinwazyjna metoda całkowitej lub częściowej zmiany koloru samochodu, która w ostatnich latach zyskuje w naszym kraju na popularności. Folia nałożona na oryginalny lakier ma nie tylko właściwości estetyczne, ale również zabezpiecza go przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i drogowych. Możemy do nich zaliczyć między innymi niekorzystne działanie promieni UV, powodujących płowienie i osłabienie lakieru, powstawanie odprysków przez kamyczki drogowe, czy bardzo szkodliwe działanie soli morskiej, które powoduje powstawanie na karoserii ognisk korozji.

W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór kolorów oraz struktur. Możemy Państwu zaproponować kolory matowe, perłowe, połyskujące, a nawet chromowane. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a nowy kolor samochodu będzie z pewnością cieszył oko właściciela.

Co niezmiernie ważne, oklejanie samochodu folią jest czynnością całkowicie bezinwazyjną, czego nie można powiedzieć o tradycyjnej zmianie koloru poprzez użycie lakierów. Dzięki temu w każdej chwili istnieje możliwość zdjęcia folii i powrotu do oryginalnego wyglądu. Jest również możliwość ponownego zmiany koloru i wyglądu auta.

 

Marketingowe oklejanie aut Mielec

Oferujemy również oklejanie służbowych samochodów osobowych oraz dostawczych, którego bezpośrednim celem jest marketing i reklama. Możemy zaproponować oklejenie aut według waszego projektu lub usługę wykonywaną kompleksowo. W drugiej opcji to my przygotowujemy projekt zgodny z waszymi wymaganiami i następnie przystępujemy do jego realizacji (oczywiście po akceptacji projektu).

W przypadku oklejenia folią samochodów służbowych i dostawczych zdajemy sobie sprawę, że jest to forma reklamy. W związku z tym wszystkie prace wykonujemy z wyjątkową dokładnością tak, aby auto było wizytówką Państwa firmy. Mając świadomość tego, że auto stanowi reklamę, możemy zagwarantować 100-procentową zgodność wydruku i gotowego projektu, z Państwa wizją. Co istotne, wszystkie folie reklamowe mogą zostać w każdej chwili zdemontowane, bez uszkodzenia lakieru.

Masz pytania?

Zadzwoń i dowiedz się więcej

+48 784 139 501